%100 ORİJİNAL • 500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO • VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Sevgilinize Aldığınız Hediye Saate Uygun Hediye Notları

Tarih: 02.01.2023 17:13
Sevgilinize Aldığınız Hediye Saate Uygun Hediye Notları
Hayatınızı anlamlandıran o kişiye hediye fikri mi arıyorsunuz? Saat hiç şüphesiz ilk akla gelen sevgiliye alınacakhediye fikridir. “Hediye saat klişe.” diyenleri duyar gibiyiz. Lütfen duymamış olalım. Binbir çeşit renk ve modelde saatlerin hediye edeceğiniz kişide farklı heyecanlar uyandıracağına eminiz. Hediye seçmek kadar hediye yanına iliştireceğiniz not da bir o kadar önemli. Her sevgili özel gününüzde bir hediye alacağınızı tahmin eder. Ancak içinden çıkacak hediye notu asla tahmin edilebilir olmamalı. Özel gün dışında alınan hediye ve sevdiğiniz kişiyi düşünerek tüm benliğinizle yazdığınız notun mutluluğu tarif edilemez. Sevgilinize alacağınız hediye saatlerin yanı sıra hediye notları da Silver Saat’te!

Tek ve en önemli tavsiye başka yerden kopyaladığınız güzel sözleri özgünleştirmeniz. Fazlaca edebi bir yazı yazmanız biraz kopyalanmış hissi verebilir. Bundan dolayı okuduğunuz güzel bir cümleyi sevgilinizle aranızdaki özel bağı düşünerek düzenlemenizi tavsiye ederiz. Kendi ruhunuzdan kattığınız cümleler hediye notunuzu önemli kılacaktır. Hatta sevgilinizin mutluluk gözyaşlarına bile şahit olabilirsiniz.

Romantik bir Hediye İçin Yazılabilecek Özel Notlar
 
  • Başını omzuma yasladığında tek bir düşmanım gözümün önüne geldi. O da hızla akıp giden zaman!
 
  • Tek bir gülüşünle, zamanı durdurarak tüm saatlere hükmediyorsun. Zaman hiç geçmediğinde anlıyorum ki sen bir yerlerde kocaman gülümsüyorsun.
 
  • Zaman bir yol ve ben bu yolda her daim seninle yürümek istiyorum.
 
  • Yaşadığımız her an birlikteyse, zaman işte o zaman anlamlı. Seninle geçsin her anım ve beraber yürüyelim geleceğe.
 
  • Seninle tanıştığım andan beri her geçen zaman daha anlamlı. İyi ki hayatımdasın!
 
  • Eğer zamanı durdurabilseydim, sonsuza kadar yanımda kalmanı sağlayabilirdim ama ben zamanı sana hediye etmeyi seçtim.


 
İlgili Ürünler
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Yükleniyor...