%100 ORİJİNAL • 500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO • VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Saatlerinize Uygun 4 Farklı Kombin Önerisi

Tarih: 20.03.2023 17:56
Saatlerinize Uygun 4 Farklı Kombin Önerisi

Saatler, sadece zamanı ölçmeye yaramayan, kullanan kişinin tarzını ve karakterini de yansıtabilen zamansız aksesuarlar arasındadır.  Seçim yaptığınız saatler,  doğru kıyafetlerle kombinlendiğinde göz alıcı bir görünüme kavuşacaktır.  Saat seçimi veya kıyafet seçimi tek başına kolay olsa da saat ve kıyafetlerin uyumlu olması istendiğinde bu durum biraz zorlaşabilir. Bu yazımızda saatlerinize uygun dört farklı kombin önerisinden bahsedeceğiz.

 Deri Kordonlu Saatle Yapabileceğiniz Kombinler

Klasik deri kordonlu saatler, çeşitli kıyafetlerle kombin yapabileceğiniz şık görünüme sahiptir. Deri kordonlu saat kullanımı kadınlar ve erkekler tarafından rahatlıkla tercih edilebilir. Kadınlar, deri kordonlu saatlerle rahat ve şık bir görünüme sahip olabilir. Beyaz tshirt, koyu mavi kot pantolon, siyah loafer ve siyah deri kordonlu saat vazgeçemeyeceğiniz kombin olacak. Aynı kombin erkeklerde de yapılabilir. Ek olarak beyaz gömlek, siyah kumaş pantolon, deri ayakkabı kombini, erkekler için deri kordonlu saatin aksesuar olarak seçilebileceği önerilerimizdendir. Deri kordonlu saatleri ön plana çıkarabilmek için yapacağınız kombinlerin sade olmasını tavsiye ederiz.

 
Akıllı Saatlerle Yapabileceğiniz Kombinler


Akıllı saatler yalnızca fiziksel aktivitelerin göstergesi değildir. Çok yönlüdürler ve gündelik kıyafetlerle de giyilebilirler. Rahat bir görünüm için akıllı saatinizi, düz beyaz bir tişört, kot pantolon ve bir çift spor ayakkabı ile kombinleyebilirsiniz. Bu kombinasyon dışarı işlerini halletmek veya arkadaşlarla takılmak için kurtarıcı alternatifler arasında.

 
Rose Renk Saatlerle Yapabileceğiniz Kombinler

Rose renk saatler  son yılların trend saat renklerinden biri olmuştur. Herhangi bir kıyafete kadınsı bir dokunuş ekleyebilmek için bu rose renk saatleri kullanabilirsiniz. Şık ve sofistike görünüm sağlayan rose ronk saat, siyah midi bir elbise ve bir çift siyah topuklu ayakkabı romantik bir akşam yemeği için kombinlenebilir.  

 
Çelik Kordonlu Saatlerle Yapabileceğiniz Kombinler


Resmi bir yere davetli iseniz, takım elbise veya smokin giymeye karar vermişseniz saat tercihiniz çelik kordonlu saatler olmalı. Gri, metal, bakır ve gold renklerde bulabileceğiniz çelik kordonlu saatler, kadran rengi, bezel yapısı ile birbirinden farklılaşmaktadır. Takım elbiselerle benzersiz bir uyuma sahip olan çelik kordonlu saatler, kadınlar tarafından kot veya kumaş pantolon, basic beyaz bir gömlek, loafer veya spor ayakkabılarla kombinlenebilir. Kadınların da erkeklerin de vazgeçilmezi çelik kordonlu saatler, göz alıcı modelleri ile Silver Saat’te!

 

Önerilerimize uyarak oluşturacağınız kombinlerle girdiğiniz ortamlarda ışıltınızı yansıtacağınızdan eminiz. 

İlgili Ürünler
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Yükleniyor...