%100 ORİJİNAL • 500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO • VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Kadınlara Özel Saat Modelleri

Tarih: 12.04.2023 06:33
Kadınlara Özel Saat Modelleri

Kadın kol saatleri, farklı tercihlere ve beğenilere uyum sağlayacak şekilde çok çeşitli model ve tasarımlara sahiptir. Kadın kol saatlerinde, kadınlara özel olarak tasarlanmış detaylar, zarif dokular ve göz alıcı modellerle karşılaşmak mümkün. Kadın kol saatleri, renk ve model olarak farklı kullanım alanlarına sahip olabilir. Şık bir davette kullandığınız saat bazen günlük rahatlığınızın tamamlayıcısı olabilir. Silver Saat olarak şıklığınızın tamamlayıcı aksesuarlarını siz değerli kadınlarımız için tanıtmak istiyoruz. 

Kenneth Cole Kadın Kol Saatleri 

Kenneth  Cole kadın kol saatleri zarif detay severlerin vazgeçilmez tercihi. Kadınların zarifliğinden esinlenilmiş kadran tasarımı fazlasıyla göz alıcı. Kronograf saatler arasında bulunan modellere de sahip Kenneth Cole saatler, mineral cam tipine sahiptir. Elbiselerle birlikte stilinizin tamamlayıcısı olarak kullanılacak Kenneth Cole saatler, kot ve tshirtle yaptığınız günlük kombinlerde de ön plana çıkacak detay parçalardandır. 

Lee Cooper Kadın Kol Saatleri

Lee Cooper kadın kol saatleri, birbirinden şık ve renkli kadran tasarımları, hasır ve çelik kordon tipleri ile ön plana çıkan saat modellerine sahiptir. Lee Cooper saatler, kendine has tarzı ile sahip olduğunuz diğer saatlerden ayrılacak tasarımlardadır. Kadran detayları her saat modelinde farklılık gösterir. Yalnızca rakamlardan oluşan saat dilimleri, bazı modellerde parlak taşlardan oluşur.  Bezel tasarımları ve kordon tipleri kendine has olan Lee Cooper kadın kol saatlerine sahip olmak her kadının hakkı. 

Ferrucci Kadın Kol Saatleri

Ferrucci kadın kol saatleri, kasa tasarımındaki detaylarla ön plana çıkan saatlerdir. Saat kasaları yuvarlak olmasına rağmen bazı saat modellerinde prizmatik çıkıntılarla kolunuzda sanki bir pırlanta varmış hissi veren görünüme sahiptir. Bezel tasarımlarında ışıltılı taşlar, dönerli halat detayı, saatleri farklı bir görünüme kavuşturur. Ferrucci kadın kol saatleri, kendine has tasarımları ile özel hissettiren detaylara sahiptir. 

Daniel Klein Kadın Kol Saatleri

Daniel Klein kadın kol saatleri, bezel tasarımlarıyla kararsız bırakacak cinsten. Işıltılı taşlarla bezenmiş bezel tasarımına sahip saatler ışıldamak istediğiniz mekanlar için oluşturduğunuz kombinlerin tamamlayıcı parçası olabilir. Çizgi detaylı ve klasik modele sahip bezel tasarımları da günlük kombinlerinizin tamamlayıcısı olmaya aday. Daniel Klein saatler, göz alıcı modeller sunan bütçe dostu saat modellerine sahiptir. Saatleriniz ekonomik ama şık olsun derseniz tercihinizi Daniel Klein saatlerden yana kullanmalısınız.Her bir detayıyla çok özel hissettirenSilver Saat kadın kol saatlerini incele, fırsatları kaçırma!  

İlgili Ürünler
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Yükleniyor...