%100 ORİJİNAL • 500 TL ÜZERİ ÜCRETSİZ KARGO • VADE FARKSIZ 3 TAKSİT

Bir Kol Saatinin Sahte Olduğunu Nasıl Anlarız?

Tarih: 24.02.2024 14:53
Bir Kol Saatinin Sahte Olduğunu Nasıl Anlarız?
Bir kol saatinin sahte olduğunu nasıl anlarız sorusu binlerce kişinin merak ettiği detaylar arasında yer almaktadır. Bu durumu anlamak için şu ipuçlarına dikkat edebilirsiniz:
  • Marka ve Model Bilgisi: Elbette öncelikli olarak marka ve model bilgisini iyi analiz edin. Her ne olursa olsun bu modellerin birebir aynısı olan çakmalara itimat etmeyin. ? Yapmanız gereken kol saati modelinin özelliklerini ve tasarımını inceleyin. Sahte saatler genellikle orijinalinden farklılık gösterir. Markanın resmî web sitesi veya yetkili satıcılarından elde ettiğiniz bilgilerle saatinizi karşılaştırın.
  • Malzeme Kalitesi: Bilindiği üzere orijinal ve gerçek bir saat, genellikle yüksek kaliteli malzemelerden üretilir. Bu kapsamda malzemelerin kalitesizliğinden de aslında anlamak oldukça kolay olabilir. Piyasada yer bulan sahte saatler genellikle düşük kaliteli malzemeler kullanılır. Saatin kasası, kayışı ve tokası gibi detayları inceleyerek malzeme kalitesini değerlendirin.
  • Detaylara Dikkat Edin: Firmamızda bulunan tüm orijinal saatlerde detaylara özen gösterilir. Temel olarak saat kadranındaki işçilik, logo ve marka adının yazımı, indekslerin yerleşimi gibi detayları inceleyerek saatin gerçek olup olmadığını değerlendirebilirsiniz.
  • Hareket Mekanizması: Her konuya özen göstermeniz gerektiği saatin içindeki mekanizma, sahtelik konusunda önemli bir ipucu sağlayabilir. Gerçek ve hakiki bir saat, genellikle kaliteli ve hassas bir iç mekanizmaya sahiptir. Sahte saatler ise genellikle daha düşük kaliteli ve hassas olmayan mekanizmalar kullanır. Bir de kısa bir bilgi geçmek gerekirse orijinal saat, sahtelerine göre genellikle daha ağırdır. Ancak bu test tek başına yeterli değildir ve dikkatlice diğer ipuçlarıyla birlikte değerlendirilmelidir.
  • Yetkili Satıcılardan Alışveriş Yapın: Orijinal bir saat satın almak için mümkünse markanın yetkili satıcılarına veya mağazalarına gidin. Güvenilir ve saygın satıcılar, sahte ürünlerin satışını yapmazlar. Silver Saat bu noktada hassas bir şekilde ilgilenmektedir.

 
İlgili Ürünler
Size Nasıl Yardımcı Olabiliriz ?
Yükleniyor...